Hoe vaak hoor je mensen niet zeggen: “ik vind het heerlijk om te reizen, maar nergens slaap ik zo lekker als thuis, in mijn eigen bed.” Nou, dat zeggen wij al een tijdje niet meer….ons bed is namelijk heeeeeel erg aan vervanging toe. We wilden er maar niet aan toegeven; jarenlang hebben we genoten van onze design klassieker (wie kocht er destijds geen Auping Auronde?!). Maar nu gaat ie dan eindelijk ingeruild worden voor een heuse boxspring. En niet zomaar eentje….!
Ik maakte voor het eerst kennis met Swiss Sense tijdens een event van Meet theBlogger in Villa Arena, in het voorjaar van 2014. Na een heel leuk en informatief gesprek met een van de verkopers ging ik naar huis met het idee om samen met manlief een afspraak te maken. Maar omdat er nog wat andere To Do’s op ons lijstje stonden, schoof mijn nieuwe bed steeds verder naar het einde van het jaar. Tussendoor hebben we overigens nog wel diverse sites bekeken en 3 verschillende winkels bezocht, maar al met al leidde dat niet tot een aankoop.
Inmiddels is de steiger klaar, staat het balkonhek en is het dakje boven de voordeur gerepareerd. Dus toen ik onlangs aan de hand van een leuke facebookactie van Swiss Sense werd geattendeerd op mijn nog steeds openstaande To Do ‘een nieuw bed’, maakte ik direct een afspraak in Amsterdam.
Op de site had ik al gezien dat Swiss Sense aantrekkelijke garanties afgeeft. Wat dacht je van 25 jaar op veer- en framebreuk en 90 dagen inruilgarantie?! Daarnaast heeft de Consumentenbond de Sense 120 uitgeroepen tot ‘Beste Koop’ en de Sense 405 zelfs tot ‘Beste Uit De Test’! En als klap op de vuurpijl hadden ze ook nog een mooie Wintersale, namelijk € 900,= korting op de aankoop. Dus toen we eenmaal goed hadden gevoeld, gelegen en gedraaid en op maat advies hadden gekregen, was het natuurlijk zo bekeken!
Ik zal niet flauw zijn; we kozen de elektrisch verstelbare Sense 405 met hoofdbord en wengé pootjes, met de comfortabele Majestic topper. Daarbij namen we nog een molton en een hoeslaken en kregen we nog eenzelfde set cadeau! Ik denk er nog over om passende nachtkastjes aan te schaffen. Swiss Sense heeft namelijk ook een uitgebreide collectie accessoires van merken als Zuiver, Flamant en Beddinghouse. Van beddengoed tot slaapkamermeubels, verlichting en carpetten.
Natuurlijk kijk ik erg uit naar de levering! Al met al is het best een heel proces. Het bracht mij op het idee….Hoe ga je eigenlijk te werk bij de aankoop van een nieuw bed? Je kunt het lezen in mijn handige stappenplan! Veel succes bij je aankoop en alvast Sweet Dreams gewenst!
Bron en foto’s: LEEM Concepts
#stappenplan #bedden #consumentenbond #slaapkamer #matrassen #matras #accessoires #swisssense #villaarena #meettheblogger #sense405 #zuiver #flamant #beddinghouse #slaaplekker #sweatdreams